FANATIC   |  F2   |  TABOU   |  GAASTRA   |  MAUI SAILS   |  SIMMER   |  VANDAL   |  GAASTRA KITE   |  UNIFIBER   
imgimgimgimgimgimgimgimgimgimg
Akce týdne


Aktuálně

Stará se o vás

Pavel Šeba
SKYPE: Skype Me
Email: surfcentrum@fanatic.cz
Všeobecné informace
Počasí a webkamery
Tomáš Malina - CZE 109 - PWA Slalom Hvide Sande (Dánsko) 2017

Online postřehy přímo z dějiště závodů prostřednictvím tweetů nejlepšího českého slalomáře a pravidelného účastníka PWA tour Tomáše Maliny.

» Zobrazit celý článek »

Tomáš Malina - CZE 109 - PWA Slalom FUERTE 2017 Live

Online postřehy přímo z dějiště závodů prostřednictvím tweetů nejlepšího českého slalomáře a pravidelného účastníka PWA tour Tomáše Maliny.

» Zobrazit celý článek »

Victor Fernandez 2. v PWA Wave v Pozo (Gran Canaria)!

Obhájce světového titulu Victor Fernández (Fanatic) obsadil skvělé 2. místo v úvodním závodě letošní PWA Wave tour na Gran Canaria.

» Zobrazit celý článek »

Tomáš Malina - CZE 109 - PWA 2017 - Costa Brava / Catalunya Live

Online postřehy přímo z dějiště závodů prostřednictvím tweetů nejlepšího českého slalomáře a pravidelného účastníka PWA tour Tomáše Maliny.

» Zobrazit celý článek »

Tomano - Tarifa 2017

Na konci ledna balím auto a odjíždím směr Tarifa. Sice do poslední chvíle nebylo jasný, jestli budu mít prostor na delší čas opustit republiku a jestli to bude Tarifa, ale všichni kolem mě dělali maximum a nakonec to vyšlo. Čekalo mě 7 týdnů testování, tréninku a závodění.

» Zobrazit celý článek »

2. světový titul pro Victora Fernandeze! Rozhovor.

Victor Fernandez je členem Fanatic týmu již od sezóny 2002 a vyhrál svůj první titul v roce 2010. Patří k nejkonzistentnějším wave jezdcům za dlouhou dobu a v letošní sezóně zvítězil v Pozo a na Tenerife. Již mnohokrát byl blízko k zisku druhé titulu, hned 5x skončil druhý. V letošní sezóně to konečně znovu vyšlo a Viktor tak může slavit druhý titul světového šampiona. Jeho vytříbený styl wave ridingu a skoky světové třídy ho posunuly nad jeho soupeře.

» Zobrazit celý článek »

Sedmý titul pro mistra triků – Fanatic a Gollito znovu na světovém freestyle trůnu.

Gollito Estredo v chladných vodách německého Syltu vylovil svůj již sedmý světový titul ve freestyle a potvrdil tak svoji již zhruba desetiletou dominanci v této disciplíně. Konkurence pochopitelně nespí a neustále se zlepšuje, takže je čím dál těžší se udržet na úplné špičce.

» Zobrazit celý článek »

MT Team - Tomáš Parýzek - Tenerife life

čau z Tenerife, léto je za námi, tedy to české, protože na Tenerife je pořád 25-30 stupňů. Letos v září ještě nevypnul vítr, což není úplně obvyklé, ale o to příjemnější. Málo turistů a hlavně méně lidí na vodě nám letos v září vytvořilo opravdu luxusní podmínky na ježdění. Díky tomu, že lidi vítr v září nečekali, máme méně rezervací v půjčovně a to pro mě znamená víc času na ježdění.

» Zobrazit celý článek »

Tomáš Malina - CZE 109 - PWA Slalom FUERTE 2016

Online postřehy přímo z dějiště závodů prostřednictvím tweetů nejlepšího českého slalomáře a pravidelného účastníka PWA tour Tomáše Maliny.» Zobrazit celý článek »

Fanatic znovu nejlepší - Victor Fernandez 1. v PWA Wave Pozo

FANATIC v podstatě v každém závodě dokazuje svoji jasnou převahu nad konkurencí. Poté co Gollito dominoval na prvním freestyle klání letošního roku v Podersdorfu a Piere Mortefon vyhrál poslední PWA slalom na Costa Brava, se stejný úspěch podařil i jeho týmovému kolegovi. Victor Fernandez zvítězil v prvním závodě letošní PWA Wave Tour, když za sebou nechal i úřadujícího šampiona Kostera.

» Zobrazit celý článek »

Pierre Mortefon vyhrál slalom PWA v Costa Brava!

V katalánské Costa Bravě se uskutečnil druhý podnik světového poháru PWA ve slalomu. Jak je již bohužel téměř zvykem, vítr surferům příliš nepřál a tak se odjela jen dvě kompletní kola. V nich dominoval Pierre Mortefon (Fanatic), který se vítězstvím dostal i do čela celkového hodnocení SP.

» Zobrazit celý článek »

Tomáš Malina - CZE 109 - Tarifa 2016

Rok se s rokem sešel a já opět (a snad ne úplně naposledy) ve španělské Tarifě poctivě piluju na další sezónu. Letos už to není na tak dlouhé období jako obvykle, a tak jsem tomu musel přizpůsobit celý svůj přístup.

» Zobrazit celý článek »

MT Team - Tenerife report part 3

Hola z Tenerife, tak vás zase zdravím, tentokrát ze „zimy“. Právě máme roční výročí od příjezdu na Tenerife a zatím se domu nechystáme. Co se za tu dobu u nás změnilo? Jestli čekáte nějaký raketový posun v mém windsurfingu, tak to bohužel :). Za prvé už nejsem nejmladší a moc mě nebaví zkoušet nový věci u kterých musíte mít trpělivost, takže si na rovnej vodě jezdim to svý  za druhé mě vzaly vlny, ale tam jsem začínal téměř od nuly takže se občas dost štípu, kor když to na Cabezu houstne :) Ale když přijede brácha je to nejlepší hecung, to se pak snažím i o nějaký ten freestyle :-)

» Zobrazit celý článek »

Tom Parýzek - Tenerife story - part 3

Ještě první týden v září jsme jezdili a pak byl měsíc ve znamení surfování. Měli jsme několik návštěv z Českých Budějovic. Všichni si dali turistické kolečko Loro park, Siam park, Las Americas a ti méně leniví zkusili i surfing. Jezdili jsme v El Medanu v bay i na Pelada beach. Občas jsem vyrazil i do Las Americas zkusit větší vlny...párkrát nás to tam propralo slušně. Všichni odjeli unaveni, jak se po dovolené sluší a patří.

» Zobrazit celý článek »

Ližnjan - říjen 2015 - Tereza a Jindra Drahošovi

Minulý týden jsme vzhledem k výborně vypadající předpovědi vyrazili na Istrii, konkrétně na spot Ližnjan. Na místo jsme dorazili v neděli ráno a zjistili, že navzdory předpovědi Bora zatím nedorazila. Jeli jsme se tedy ubytovat a dospat po cestě.

» Zobrazit celý článek »

PWA Wave Kia Cold Hawaii - 2. místo pro Victora Fernandeze

Jezdcům týmu Fanatic se skvěle dařilo na uplynulém klání nejlepších světových wavesurferů v rámci Světového poháru PWA v dánském Klitmølleru, když Victor Fernandez obsadil 2. místo, Klaas Voget skončil 5. a Alessio Stillrich se umístil na 2. místě v Super Session.

» Zobrazit celý článek »

MT Team - Tenerife report part 2

Aloha nebo Hola, Přinášíme pár novinek z Havaje.. tedy z Havaje Evropy - z Tenerife.

» Zobrazit celý článek »

Tereza Pauderová - Karpathos trip 2015

Jako obvykle jsme vyrazili autem, naše cesta směřovala na Prahu, Brno, Bratislavu, Budapešť, Bělehrad, Skopje... Za makedonsko - řeckými hranicemi jsme tentokrát nepřespali - "náš" hotel Hara, ve kterém jsme přespávali minulé roky, byl celý v obležení "turistů z Afriky", proto jsme ani nezastavovali a poodjeli dál od hranic hledat jiné místo na přespání.

» Zobrazit celý článek »

PWA Alacati – naprostá dominance týmu Fanatic!

V naprostou dominanci proměnil poslední klání Světového poháru PWA ve slalomu v tureckém Alacati jezdec týmu Fanatic Pierre Mortefon. Francouz závodům kraloval od první do poslední eliminace když vyhrál 3 eliminace ze 4 a jako nejhorší výsledek škrtal 3. místo, takže celý závod vyhrál s úžasným skóre 2,7 (za vítězství je 0,7). Na skvělém 3. Místě se pak umístil další člen týmu Fanatic – Mateo Iachino!

» Zobrazit celý článek »

Tom Parýzek - Tenerife story - part 2

Que pasa amígos :) Teprve necelé čtyři a půl měsíce na ostrově a začínám se cítit jako místňák… Ne, že bych už uměl tak dobře španělsky nebo bych se snad opálil do hněda, ale to člověk tak nějak cítí.. a já se tu cítím fakt dobře.

» Zobrazit celý článek »

První vítězství pro Iachina, FANATIC vládne světovému windsurfingu.

V katalánské Costa Bravě se minulý týden uskutečnil 2. podnik letošní slalomové PWA tour. Navzdory nepřízni počasí se závody povedlo odjet přičemž znamenaly velký úspěch pro tým a značku FANATIC.

» Zobrazit celý článek »

Tomáš Malina - CZE 109 - PWA 2015 - Costa Brava / Catalunya Live

Online postřehy přímo z dějiště závodů prostřednictvím tweetů nejlepšího českého slalomáře a pravidelného účastníka PWA tour Tomáše maliny

» Zobrazit celý článek »

Tomáš Malina - CZE 109 - Tarifa 2015

S trochou zpoždění přinášíme Tománův report z předsezónní přípravy.

» Zobrazit celý článek »

Tomáš Malina - CZE 109 - PWA Ulsan 2015 - Korea Live

V květnu se začíná nový ročník PWA Slalom Tour. Úvodní klání startuje 1.5.2015 v exotické lokalitě korejského Ulsanu.

» Zobrazit celý článek »

Tom Parýzek - Tenerife story - part 1

Hola amigos! sepsali jsme pro vás pár řádek o našem nápadu přestěhovat se na Tenerife.

» Zobrazit celý článek »

Rozhovor s vítězem 2014 PWA AIRWAVES NOUEMA DREAM CUP - Benem Van Der Steenem.

Nejlepší slalomář Gaastra / Tabou teamu - Ben Van Der Steen má za sebou sezónu jako na houpačce, střídal dobré výsledky s horšími. Bohužel doplatil na to, že se z některých závodech odjela pouze jediná finálová rozjížďka a tak šance na celkový titul brzy vzaly za své. Staré rčení říká - konec dobrý - všecko dobrý. Pak se tedy vítěz posledního závodu slalomové PWA Tour může těšit na novou sezónu. Přinášíme jeho rozhovor s Rossem Williamsem.

» Zobrazit celý článek »

Thomas Traversa - PWA Wave 2014 šampion - interview

Thomas Traversa (Gaastra / Tabou) obsadil 2. místo v posledním závodě sezóny Aloha Classic a stal se tak celkovým vítězem PWA Wave Tour 2014. Přinášíme rozhovor týmového kolegy Jamieho Hancocka s novopečeným světovým šampionem.

» Zobrazit celý článek »

Tomáš Malina - CZE 109 - PWA Grand Slam La Torche 2014 - Live (offline)

Za to, že je La Pointe de la Torche místo známé všem milovníkům vodních sportů a vděčí windsurfingu, který z této lokality udělal legendární revír. příběh začíná v 80. létech minulého století. V roce 1986 se zde konaly závody v podmínkách neobyčejné větrné bouře. Přišlo hodně diváků, kteří byli svědky úžasné podívané.

» Zobrazit celý článek »

Gollito již pošesté světovým šampionem

Získat titul světového šampiona je snem mnoha sportovců ale podaří se to obvykle pouze naprosté elitě. Jak ale ohodnotit, když se to někomu povede již 6x?

» Zobrazit celý článek »

Tomáš Malina - CZE 109 - PWA Sylt 2014 Live (offline)

Online postřehy přímo z dějiště závodů prostřednictvím tweetů nejlepšího českého slalomáře a pravidelného účastníka PWA tour Tomáše Maliny.

» Zobrazit celý článek »

© 2011 - 2017 Surfcentrum Všechna práva vyhrazena    ||    WebDesign, e-SHOP & hosting by 1K Design! Reklamní předměty
Reklamní plachty Reklamní propisky, reklamní tužky Zboží pro domov Partneři