https://www.high-endrolex.com/29

FANATIC   |  F2   |  TABOU   |  GAASTRA   |  MAUI SAILS   |  SIMMER   |  VANDAL   |  GAASTRA KITE   |  UNIFIBER   
imgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimg
Akce týdne


Aktuálně

Stará se o vás

Pavel Šeba
SKYPE: Skype Me
Email: surfcentrum@fanatic.cz
Všeobecné informace
Počasí a webkamery
letošní ŘECKO obytkou . . .

Konečně mám trochu času napsat o letošním tripu do Greece obytkou. Myšlenka na půjčení velký obytky a projetí řeckýho pobřeží nás napadla už v zimě, tak jsme hned blokli jedno auto, zaplatili zálohu a těšili se na konec srpna. 770 капитал

» Zobrazit celý článek »

Viganj červenec 2018 . . .

Konečně nastal konec června a my se mohli jako vždy přesunout na náš skoro domácí spot na Viganj . . .770капитал отзывы

» Zobrazit celý článek »

Cayo Guillermo - kite trip v ráji . . .

To co jsme si minulou loňskou zimu, hned po návratu z Keni usmysleli, to se nám podařilo dodržet. Už půl roku dopředu před plánovaným odletem jsme měli myšlenky, že se prostě na tenhle malej ostrov v Karibiku musíme podívat.

» Zobrazit celý článek »

Prodlouženej víkend na Istrii

Blížil se státní svátek, a tak jsme jako obvykle koukali, kam vypadnout za větrem. Foukat mělo vyjímečně skoro všude, ale my chtěli k tomu windu taky hlavně teplo.

» Zobrazit celý článek »

Letní dny v červenci na Viganji

Jako vždy začátkem léta jsme se přesunuli na chorvatskou Viganj. Mlaďas zde působí už druhým rokem jako instruktor kitesurfingu v místní kite/WS škole, tak jsme ho na nějakej čas přijeli trochu povzbudit na jeho parádní 3 měsíční dovče . . .

» Zobrazit celý článek »

Hydrofoiling - extra zábava nejenom v low-windu !

Už dlouhou dobu jsem chtěl napsat nějakej alespoň trochu sofistikovanej článek o hydrofoilingu, pro případný další nadšence, kteří pokukují po této nevšední zábavě, která dělá i pojezd v extra low wind podmínkách zábavným.

» Zobrazit celý článek »

Velikonoční trip na Lago di Como

Blížící se extra prodlouženej víkend, kterej po loňským schválení Velkého pátku jako státního svátku nabízel 4 dny volna, nás do poslední chvíle napínal, kam vyrazíme za větrem a pěkným počasím.

» Zobrazit celý článek »

KENYA - náš tradiční zimní trip za teplem

Ani letošní rok tomu nebylo jinak. Ikdyž podmínky pro snowkiting byly po předchozích zimách nečekaně dobrý, přeci jenom vidina rozpálený pláže s bílým pískem, teplé vody a super stálého, silnýho windu byla mnohem lepší.

» Zobrazit celý článek »

Vánoční Chorvatsko

Už dlouhou dobu jsme přemýšleli zkusit o vánočních svátkách projet celý chorvatský pobřeží, a zjistit, jak to tam s možností pojezdu a podmínkama v prosinci opravdu je.

» Zobrazit celý článek »

Listopadový foiling na Lipně

Je státní svátek 17.listopad, tudíž volný den. Ikdyž datum v kalendáři napovídá, že většina ws a kite nadšenců už má zazimováno, to ale neplatí u nás.

» Zobrazit celý článek »

Prodloužený víkend na Rujáně v Suhrendorfu

Celkem dlouho jsme se nejeli podívat k našim severním sousedům na Rujánu, kam jsme dřívě jezdili dost pravidelně.

» Zobrazit celý článek »

Srpen na Pelóši . . .

Srpnovej návrat na Pelješac byl o poznání jinej než každej rok. Letos jsme si s sebou přivezli novou hračku - hydrofoil, o kterým jsem dlouho uvažoval, že ho pořídím.

» Zobrazit celý článek »

Červenec 2016 na Viganji

Tak jako každý rok, i letos začínáme prázdniny klasickým pobytem na chorvatském poloostrově Pelješac.

» Zobrazit celý článek »

Víkend v Alpách

Předpověd počasí na víkend hlásila zase po delší době slunečný počásko v Alpách, tak jsme s rozhodováním kam vyrazit na víkend neměli žádný problémy.

» Zobrazit celý článek »

Víkend u českýho moře

Slunečný počasí s totálně vymetenou oblohou, k tomu jarní teploty kolem 18°C, celkem slušná předpověď větru a ještě k tomu na Lipně . . . věc nevídaná, to jsme museli využít.

» Zobrazit celý článek »

Velikonoce na Pálavě

Velikonoční svátky, letos poprvé s Velkým pátkem jako volným dnem, nám dávaly jistotu čtyř po sobě volných dní.

» Zobrazit celý článek »

Víkend na maximum

Opravdu jen vyjímečně se povede, že se dá v rozpětí několika málo dnů pojezdit na obou skupenstvích vody - jak na sněhu tak i na vodě. Tentokrát jsme měli štěstí a vyšlo to . . .

» Zobrazit celý článek »

Přelom ledna a února v teple . . .

Ikdyž jsme si mysleli, že minulé dvě zimy, kdy sníh opravdu nebyl a počasí připomínalo spíš jarní dny, se letos svezeme při pořádným snowkitingu, si počasí stále dělá co chce. Vsadili jsme tedy na jistotu a začali hledat nějakej pobyt za slušné price v teple.

» Zobrazit celý článek »

Nový kite Gaastra GA PURE 2016 - zkušenosti

Před naším srpnovým pobytem na Viganji jsem nafasoval na testování a následnej verdikt nový kite materiál pro nadcházející sezonu 2016.

» Zobrazit celý článek »

Prosluněný víkend u nás na Home Spotu . . .

Takový počasí na konci října, kdy windguru hlásí solidní vítr, slunce, teploty kolem 14°C a ještě k tomu u nás na domácím spotu na Světě, to se musí rozhodně využít.

» Zobrazit celý článek »

Ližnjan na konci září . . .

Blížil se slušnej prodlouženej víkend a už celej týden dopředu windguru hlásilo slušnou Boru na Ližnjanu. Celou dobu jsme doufali, že počasí vydrží a my se přesuneme na Instrijskej poloostrov.

» Zobrazit celý článek »

Pálavský větrný dny . . .

Poslední 2 víkendy fungovala, tak jako ostatně skoro vždy, parádně Pálava. V yacht klubu v Pavlově jsme prožili pár krásných podzimních dnů, s ještě přijatelně teplou vodou a sluncem.

» Zobrazit celý článek »

Srpnový pobyt na Viganji . . .

Konečně jsem našel trochu času přidat nějakou tu řádku a fotky z našeho srpnovýho pobytu na Chorvatském Pelóši . . .

» Zobrazit celý článek »

Víkend na Traunsee

Konečně po delší době kdy jsme byli v ČR se nám povedlo víkendový počasí tak, že by mohlo šlapat Traunsee.

» Zobrazit celý článek »

Viganj červenec 2015

Konečně jsem se dokopal přidat nějaký fotos a napsat pár řádků z naší první poloviny letního pobytu na Viganji. Počasí letos oproti minulé sezoně, která se nesla ve znamení nestabilního windu a bouřek, bylo naprosto parádní.

» Zobrazit celý článek »

Lipno - parádní víkend !

Po návratu z první části letošního pobytu na Viganji jsme si ani nemysleli, že se tak rychle parádně svezem - a to u nás na našem HomeSpotu na Lipně.

» Zobrazit celý článek »

Letní Pálava . . .

Ještě před odjezdem na Viganj jsme stihli parádní víkend na Pálavě. V sobotu jsme dali pěknej pojezd na kolech, na neděli byl slíbenej slušnej wind ze SZ a nakonec to vyšlo překvapivě na hodně letní pojezd.

» Zobrazit celý článek »

Po dlouhý době parádní sobotní Lipno

V pátek ráno kontrolujeme windguru, kam to nasměrujeme na víkend. Nikde žádný smysluplný dvoudení ježdění nevidím, ale v sobotu se na předpo kreslí něco pro náš home spot, kde je ale hodně těžký vychytat slušnou předpověď.

» Zobrazit celý článek »

Nové Mlýny - jak jinak . . .

Minulej víkend jsme opět vyrazili na Pálavu, kde podle mě, jsou za poslední roky nejlepší větrné podmínky v ČR. Pár posledních víkendů sem jezdíme s železnou pravidelností jako na chatu.

» Zobrazit celý článek »

Sobotní skoro jarní pojezd na Mushowě

Víkendový teploty na předpovědi neslibovaly žádnej velkej zázrak, jaro se nám přesunulo zase někam na vedlejší kolej, ale ve městě jsme rozhodně zůstat nechtěli.

» Zobrazit celý článek »

© 2011 - 2024 Surfcentrum Všechna práva vyhrazena    ||    WebDesign, e-SHOP & hosting by 1K Design! Reklamní předměty
Reklamní plachty Reklamní propisky, reklamní tužky Zboží pro domov Partneři