https://www.high-endrolex.com/29

FANATIC   |  F2   |  TABOU   |  GAASTRA   |  MAUI SAILS   |  SIMMER   |  VANDAL   |  GAASTRA KITE   |  UNIFIBER   
imgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimg
Akce týdne


Aktuálně

Stará se o vás

Pavel Šeba
SKYPE: Skype Me
Email: surfcentrum@fanatic.cz
Všeobecné informace
Počasí a webkamery
Pohár konstruktérů PWA pro Fanatic!

Fanatic i v uplynulé sezóně 2022 potvrdil své dominantní postavení mezi výrobci wondsurfingových boardů, když kromě řady dílčích titulů v jednotlivých disciplínách získal i prestižní vítězství v poháru konstruktérů.

» Zobrazit celý článek »

Windsurfingové stěžně v detailech

Stěžeň je ta tyč, která se vsune do plachty a drží ji ve vztyčeném tvar, správně? Ne tak docela… Ve skutečnosti je stěžeň jakousi páteří vašeho oplachtění. Pojďme si vysvětlit, jaké aspekty je třeba brát v potaz při výběru vhodného stěžně a trochu se seznámit s teorií, abychom svému oplachtění lépe rozuměli.

» Zobrazit celý článek »

Falcon Slalom 2021

Rozhovor s Dani Aeberlim a předními světovými slalomáři z Fanatic racing týmu Pierrem Mortefonem, Jordy Vonkem a Marco Langem o tom, jak vznikají nové Falcony.

» Zobrazit celý článek »

Vysněný titul pro Fanatic! Pierre Mortefon vyhrál Světový pohár ve slalomu!

O tom, že je Fanatic absolutním leaderem poslední dekády asi nikdo nemůže pochybovat. Výsledky hovoří za vše. Devět freestyle titulů Gollita Estreda a tři wave tituly Victora Fernandeze nenechávají nikoho na pochybách, kdo vládne na poli windsurfingových boardů. Jeden titul však Fanaticu do sbírky úspěchů chyběl – vítězství v prestižní kategorii – slalomu. To je však již minulostí. Právě na slalom se zaměřilo největší úsilí R&D týmu Fanatic v čele s nejlepším konstruktérem WS plováků v historii – Sebastianem Wenzellem a schopnosti, talent a pracovitost týmu byly odměněny úspěchem.

» Zobrazit celý článek »

Interview s Fanatic brand manažerem - Craigem Gertenbachem

Brand manažer Fanaticu Craig Gertenbach začínal svoji kariéru jako PRO jezdec v PWA, pak se podílel na R&D a spolupracoval s předními světovými designéry, než zakotvil v managementu. Je respektován ve sportu pro svůj smysluplný přístup a stále jezdí na vysoké úrovni, ačkoli se snaží balancovat svůj čas věnovaný rodině a hektickou práci u špičkové windsurfingové společnosti.

» Zobrazit celý článek »

Fanatic QUAD TEAM - video

Jsou 4. Silní! Vtipní! Sexy! A rychlí! Pekelně rychlí! Taky máte pocit, že jasou windsurfingová videa všechna na jedno brdo? Tak tohle je trochu jiné... ;-)

» Zobrazit celý článek »

Trojité vítězství Fanaticu na Syltu!

Fanatic team naprosto dominoval v největším závodě sezóny, když zcela opanoval všechny windsurfingové disciplíny a vyhrál slalom, wave i freestyle!

» Zobrazit celý článek »

Tomáš Malina - CZE 109 - PWA Slalom Hvide Sande (Dánsko) 2017

Online postřehy přímo z dějiště závodů prostřednictvím tweetů nejlepšího českého slalomáře a pravidelného účastníka PWA tour Tomáše Maliny.

» Zobrazit celý článek »

Tomáš Malina - CZE 109 - PWA Slalom FUERTE 2017 Live

Online postřehy přímo z dějiště závodů prostřednictvím tweetů nejlepšího českého slalomáře a pravidelného účastníka PWA tour Tomáše Maliny.

» Zobrazit celý článek »

Victor Fernandez 2. v PWA Wave v Pozo (Gran Canaria)!

Obhájce světového titulu Victor Fernández (Fanatic) obsadil skvělé 2. místo v úvodním závodě letošní PWA Wave tour na Gran Canaria.

» Zobrazit celý článek »

Tomáš Malina - CZE 109 - PWA 2017 - Costa Brava / Catalunya Live

Online postřehy přímo z dějiště závodů prostřednictvím tweetů nejlepšího českého slalomáře a pravidelného účastníka PWA tour Tomáše Maliny.

» Zobrazit celý článek »

Tomano - Tarifa 2017

Na konci ledna balím auto a odjíždím směr Tarifa. Sice do poslední chvíle nebylo jasný, jestli budu mít prostor na delší čas opustit republiku a jestli to bude Tarifa, ale všichni kolem mě dělali maximum a nakonec to vyšlo. Čekalo mě 7 týdnů testování, tréninku a závodění.

» Zobrazit celý článek »

2. světový titul pro Victora Fernandeze! Rozhovor.

Victor Fernandez je členem Fanatic týmu již od sezóny 2002 a vyhrál svůj první titul v roce 2010. Patří k nejkonzistentnějším wave jezdcům za dlouhou dobu a v letošní sezóně zvítězil v Pozo a na Tenerife. Již mnohokrát byl blízko k zisku druhé titulu, hned 5x skončil druhý. V letošní sezóně to konečně znovu vyšlo a Viktor tak může slavit druhý titul světového šampiona. Jeho vytříbený styl wave ridingu a skoky světové třídy ho posunuly nad jeho soupeře.

» Zobrazit celý článek »

Sedmý titul pro mistra triků – Fanatic a Gollito znovu na světovém freestyle trůnu.

Gollito Estredo v chladných vodách německého Syltu vylovil svůj již sedmý světový titul ve freestyle a potvrdil tak svoji již zhruba desetiletou dominanci v této disciplíně. Konkurence pochopitelně nespí a neustále se zlepšuje, takže je čím dál těžší se udržet na úplné špičce.

» Zobrazit celý článek »

MT Team - Tomáš Parýzek - Tenerife life

čau z Tenerife, léto je za námi, tedy to české, protože na Tenerife je pořád 25-30 stupňů. Letos v září ještě nevypnul vítr, což není úplně obvyklé, ale o to příjemnější. Málo turistů a hlavně méně lidí na vodě nám letos v září vytvořilo opravdu luxusní podmínky na ježdění. Díky tomu, že lidi vítr v září nečekali, máme méně rezervací v půjčovně a to pro mě znamená víc času na ježdění.

» Zobrazit celý článek »

Tomáš Malina - CZE 109 - PWA Slalom FUERTE 2016

Online postřehy přímo z dějiště závodů prostřednictvím tweetů nejlepšího českého slalomáře a pravidelného účastníka PWA tour Tomáše Maliny.» Zobrazit celý článek »

Fanatic znovu nejlepší - Victor Fernandez 1. v PWA Wave Pozo

FANATIC v podstatě v každém závodě dokazuje svoji jasnou převahu nad konkurencí. Poté co Gollito dominoval na prvním freestyle klání letošního roku v Podersdorfu a Piere Mortefon vyhrál poslední PWA slalom na Costa Brava, se stejný úspěch podařil i jeho týmovému kolegovi. Victor Fernandez zvítězil v prvním závodě letošní PWA Wave Tour, když za sebou nechal i úřadujícího šampiona Kostera.

» Zobrazit celý článek »

Pierre Mortefon vyhrál slalom PWA v Costa Brava!

V katalánské Costa Bravě se uskutečnil druhý podnik světového poháru PWA ve slalomu. Jak je již bohužel téměř zvykem, vítr surferům příliš nepřál a tak se odjela jen dvě kompletní kola. V nich dominoval Pierre Mortefon (Fanatic), který se vítězstvím dostal i do čela celkového hodnocení SP.

» Zobrazit celý článek »

Tomáš Malina - CZE 109 - Tarifa 2016

Rok se s rokem sešel a já opět (a snad ne úplně naposledy) ve španělské Tarifě poctivě piluju na další sezónu. Letos už to není na tak dlouhé období jako obvykle, a tak jsem tomu musel přizpůsobit celý svůj přístup.

» Zobrazit celý článek »

MT Team - Tenerife report part 3

Hola z Tenerife, tak vás zase zdravím, tentokrát ze „zimy“. Právě máme roční výročí od příjezdu na Tenerife a zatím se domu nechystáme. Co se za tu dobu u nás změnilo? Jestli čekáte nějaký raketový posun v mém windsurfingu, tak to bohužel :). Za prvé už nejsem nejmladší a moc mě nebaví zkoušet nový věci u kterých musíte mít trpělivost, takže si na rovnej vodě jezdim to svý  za druhé mě vzaly vlny, ale tam jsem začínal téměř od nuly takže se občas dost štípu, kor když to na Cabezu houstne :) Ale když přijede brácha je to nejlepší hecung, to se pak snažím i o nějaký ten freestyle :-)

» Zobrazit celý článek »

Tom Parýzek - Tenerife story - part 3

Ještě první týden v září jsme jezdili a pak byl měsíc ve znamení surfování. Měli jsme několik návštěv z Českých Budějovic. Všichni si dali turistické kolečko Loro park, Siam park, Las Americas a ti méně leniví zkusili i surfing. Jezdili jsme v El Medanu v bay i na Pelada beach. Občas jsem vyrazil i do Las Americas zkusit větší vlny...párkrát nás to tam propralo slušně. Všichni odjeli unaveni, jak se po dovolené sluší a patří.

» Zobrazit celý článek »

Ližnjan - říjen 2015 - Tereza a Jindra Drahošovi

Minulý týden jsme vzhledem k výborně vypadající předpovědi vyrazili na Istrii, konkrétně na spot Ližnjan. Na místo jsme dorazili v neděli ráno a zjistili, že navzdory předpovědi Bora zatím nedorazila. Jeli jsme se tedy ubytovat a dospat po cestě.

» Zobrazit celý článek »

PWA Wave Kia Cold Hawaii - 2. místo pro Victora Fernandeze

Jezdcům týmu Fanatic se skvěle dařilo na uplynulém klání nejlepších světových wavesurferů v rámci Světového poháru PWA v dánském Klitmølleru, když Victor Fernandez obsadil 2. místo, Klaas Voget skončil 5. a Alessio Stillrich se umístil na 2. místě v Super Session.

» Zobrazit celý článek »

MT Team - Tenerife report part 2

Aloha nebo Hola, Přinášíme pár novinek z Havaje.. tedy z Havaje Evropy - z Tenerife.

» Zobrazit celý článek »

Tereza Pauderová - Karpathos trip 2015

Jako obvykle jsme vyrazili autem, naše cesta směřovala na Prahu, Brno, Bratislavu, Budapešť, Bělehrad, Skopje... Za makedonsko - řeckými hranicemi jsme tentokrát nepřespali - "náš" hotel Hara, ve kterém jsme přespávali minulé roky, byl celý v obležení "turistů z Afriky", proto jsme ani nezastavovali a poodjeli dál od hranic hledat jiné místo na přespání.

» Zobrazit celý článek »

PWA Alacati – naprostá dominance týmu Fanatic!

V naprostou dominanci proměnil poslední klání Světového poháru PWA ve slalomu v tureckém Alacati jezdec týmu Fanatic Pierre Mortefon. Francouz závodům kraloval od první do poslední eliminace když vyhrál 3 eliminace ze 4 a jako nejhorší výsledek škrtal 3. místo, takže celý závod vyhrál s úžasným skóre 2,7 (za vítězství je 0,7). Na skvělém 3. Místě se pak umístil další člen týmu Fanatic – Mateo Iachino!

» Zobrazit celý článek »

Tom Parýzek - Tenerife story - part 2

Que pasa amígos :) Teprve necelé čtyři a půl měsíce na ostrově a začínám se cítit jako místňák… Ne, že bych už uměl tak dobře španělsky nebo bych se snad opálil do hněda, ale to člověk tak nějak cítí.. a já se tu cítím fakt dobře.

» Zobrazit celý článek »

První vítězství pro Iachina, FANATIC vládne světovému windsurfingu.

V katalánské Costa Bravě se minulý týden uskutečnil 2. podnik letošní slalomové PWA tour. Navzdory nepřízni počasí se závody povedlo odjet přičemž znamenaly velký úspěch pro tým a značku FANATIC.

» Zobrazit celý článek »

Tomáš Malina - CZE 109 - PWA 2015 - Costa Brava / Catalunya Live

Online postřehy přímo z dějiště závodů prostřednictvím tweetů nejlepšího českého slalomáře a pravidelného účastníka PWA tour Tomáše maliny

» Zobrazit celý článek »

Tomáš Malina - CZE 109 - Tarifa 2015

S trochou zpoždění přinášíme Tománův report z předsezónní přípravy.

» Zobrazit celý článek »

© 2011 - 2024 Surfcentrum Všechna práva vyhrazena    ||    WebDesign, e-SHOP & hosting by 1K Design! Reklamní předměty
Reklamní plachty Reklamní propisky, reklamní tužky Zboží pro domov Partneři