FANATIC   |  F2   |  TABOU   |  GAASTRA   |  MAUI SAILS   |  SIMMER   |  VANDAL   |  GAASTRA KITE   |  UNIFIBER   
Nákupní košík

Nakupni kosikCelkem 0 Ks
Cena
0 Kč
Cena 0 €
SkupinyVýrobci
Foiling
Windsurfing
Kitesurfing
SUP
Trapézy
Doplňky a příslušenství
Oblečení


Aktuálně

Stará se o vás

Pavel Šeba
SKYPE: Skype Me
Email: surfcentrum@fanatic.cz
Všeobecné informace
Počasí a webkamery
  HOME » WS Plováky
Fanatic - Viper 87 HD - 2022
  Novinka
Kód: 05330
Záruka: 24 měsíců
Výrobce: Fanatic

Naše cena: 35 900 Kč s DPH
Běžná cena: 39 900 Kč
Sleva: 4 000 Kč
Naše cena: 1 465 € s DPH
Běžná cena: 1 628 €
Sleva: 163 €
ks koupit
 
Odeslat odkaz známému emailem


Délka:300 cm
Šířka:87 cm
Výtlak:245 l
Váha:16.3 kg
Technologie:HRS (High Resistance Skin) + Thermoform
Ostruha:1x Powerbox Fin Viper 34 cm; Daggerboard
Poutka:bez poutek a bez inzerů
Rozsah plachet:< 10.0 m²
Kategorie:entry, school, rental

entry board

Fanatic Viper HD

FANATIC VIPER HD

Nový přírůstek do rodiny plováků Viper. VIPER HD má ještě robustnější a odolnější technologii HRS doplněné o přidanou 0.8 mm silnou Thermoform fólii, které činí plovák výjimečně odolným. HD verze má navíc delší outline pro lepší stoupavost, kterou dále podstatně zlepšuje sklopná středová ploutev. Integrovaná madla na přídi i zádi usnadňují manipulaci s boardem ve školách a půjčovnách, pro které je plovák v HD verzi primárně určen. Proto nemá poutka, ani inzerty pro ně, začínající windsurfeři je nepotřebují. VIPER je synonymem pro učení windsurfingu již více než 17 let. Je první volbou pro více než 200 windsurfingových škol po celém světě a věřte, že jejich provozovatelé dobře ví, co dělají – Viper je board, který je znám jako nejúspěšnější beginner board v historii windsurfingu.

VIPER poskytne pro vaše začátky příjemnou stabilitu i dostatečnou délku, díky které plovák dobře drží směr a má pohodlnou předo-zadní rovnováhu. Sklopná středová ploutev jezdci ještě přidává na stabilitě a zároveň řeší nejpalčivější problém při učení – stoupavost. S VIPEREM se vám nebude dlouho stávat, že nebudete schopni se vrátit na místo, odkud jste vyjeli.

Příjemnou vlastností plováku je měkký EVA nášlap téměř po celé palubě, díky kterému se zejména děti a dívky nemusí obávat odřenin od hrubé paluby. Výhodou boardu je i schopnost posouvat se spolu s jezdcem. Takže na začátku oceníte jeho stabilitu a stoupavost a postupně, jak se budete zlepšovat, můžete sklopit středovou ploutev, a vyzkoušet si  jízdu ve skluzu. Verzi HD ocení hlavně úplní začátečníci, pro již trochu pokročilejší jezdce je vhodnější některý z běžných Viper boardů.

Detaily:

 • Odnímatelná sklopná středová ploutev pro lepší stabilitu a stoupavost boardu
 • Měkká a pohodlná EVA paluba
 • Integrovaná madal pro snazší manipulaci

Technologie - HRS (High Resistance Skin) + Thermoform

Technologie BXF
 1. HRS finish and 0.8 mm thermoform
 2. Glass HRS layer
 3. Heel Glass patch
 4. Wood Sandwich from tail to center
 5. Glass reinforcement layer
 6. Ultra light fibre layer
 7. Glass rail reinforcement
 8. Super light EPS core

 

Klasická technologie pro freeride plováky. Vysoce odolná kompozitní technologie, s vynikajícím poměrem pevnost / váha. Tenká a odolná vnější fólie zvyšuje pevnost plováku a chrání jej před mechanickým poškozením. Technologie HRS, je pro svou mechanickou pevnost, dlouhodobou životnost konstrukce a v neposlední řadě zajímavou cenu, oblíbena u freeride plováků pro každodenní využití. Strategicky rozvržené a umístěné sklotextilní výztuhy zvyšují podélnou tuhost plováku.

U plováků Viper a Ripper je paluba opatřena ještě měkkou vrstvou z EVA pěny, která poskytuje jezdci dobrý grip a zejména dívky a děti ocení, že si při pádech neodřou končetiny, jako tomu často bývá u ostrého antiskluzového nášlapu. Plovák VIPER HD je pak doplněn o přidanou 0.8 mm silnou Thermoform fólii, které jej činí výjimečně odolným, což ocení zejména školy a půjčovny.» Přidat komentář »© 2011 - 2022 Surfcentrum Všechna práva vyhrazena    ||    WebDesign, e-SHOP & hosting by 1K Design! Reklamní předměty
Reklamní plachty Reklamní propisky, reklamní tužky Zboží pro domov Partneři