FANATIC   |  F2   |  TABOU   |  GAASTRA   |  MAUI SAILS   |  SIMMER   |  VANDAL   |  GAASTRA KITE   |  UNIFIBER   
Nákupní košík

Nakupni kosikCelkem 0 Ks
Cena
0 Kč
Cena 0 €
SkupinyVýrobci
Windsurfing
Kitesurfing
SUP
Trapézy
Doplňky a příslušenství
Oblečení


Aktuálně

Stará se o vás

Pavel Šeba
SKYPE: Skype Me
Email: surfcentrum@fanatic.cz
Všeobecné informace
Počasí a webkamery
  HOME » SUP Plováky
Fanatic - SUP board Ray Air 12´6"x 32" - 2019
  Akční zboží
Kód: 04682
Záruka: 24 měsíců
Výrobce: Fanatic

Naše cena: 22 900 Kč s DPH
Běžná cena: 32 900 Kč
Sleva: 10 000 Kč
Naše cena: 891 € s DPH
Běžná cena: 1 280 €
Sleva: 389 €
ks koupit
 
Odeslat odkaz známému emailem


Délka:12'6" / 381 cm
Šířka:32” / 81.3 cm
Tloušťka:6" / 15 cm
Výtlak:339 l
Ostruha:US Box 10" / 19.5 cm
Technologie:Stringer Technology (STR)
Kategorie:nafukovací touring SUP

nafukovací SUP board
Markus Wischenbart

RAY AIR

RAY AIR

Nafukovací verze oblíbeného paddle boardu RAY v dostupnější STR technologii. Ideální board pro milovníky dlouhých vyjížděk a sportovního pádlování. Větší délka má pozitivní vliv na trakci boardu, není tak nutné často střídat stranu na které pádlujete. Menší šířka a štíhlejší tvar minimalizuje hydrodynamický odpor, plovák tak snadno rozráží drobné čopy a pádlování je velmi snadné a efektivní. Oproti allround boardům jsou plováky RAY AIR rychlejší, pádlování je efektivnější a méně namáhavé.

Navzdory štíhlejší outline jsou ona plováky RAY AIR velmi stabilní a vyvážené, mohou na nich pádlovat jak zkušení jezdci, tak i začátečníci. Pokud nehodláte se svým paddle boardem sjíždět vlny, jsou plováky řady RAY AIR pro naše vody vhodnější variantou než univerzální boardy Fly Air.  Vyzkoušejte, s jakou lehkostí se dá pádlovat na nafukovacích boardech RAY AIR .

Plováky řady RAY AIR jsou vyrobeny v technologii STR, která poskytuje výborný poměr mezi pevností a nízkou hmotností a zároveň tolik nezatíži vaši peněženku.

Detaily:

  • Lehká a super pevná Double Layer Light MSL technologie od nejlepšího světového výrobce
  • Plný potisk paluby i hran pro skvělý a atraktivní vzhled
  • Odnímatelná centrální ostruha (US Box) pro perfektní trakci a rychlost
  • Integrovaná síťka v přední části paluby pro umístění batohu, dry bagu, láhve s pitím, či obuvi
  • Komfortní madlo pro přenášení a manipulaci s boardem
  • Kvalitní nerezová tažná oka na přídi i na zádi
  • Diamond grip nášlap na palubě pro dokonalý grip a vysokou míru komfortu
  • Transportní bag / batoh pro snadný transport, vnitřními kapsami a popruhy přes rameno
  • Fanatic Power Pump HP2 – špičková dvoucestná pumpa s manometrem pro rychlé a snadné nafouknutí

TECHNOLOGIE

STR:

Technologie využívající kombinaci kvalitních materiálů a středového stringeru poskytuje výborný poměr mezi pevností, tuhostí konstrukce, hmotností a v neposlední řadě cenou..

Technologie STR

PŘÍSLUŠENSTVÍ

Součástí balení je komfortní přepravní bag s popruhy přes rameno, kvalitní high speed pumpa Power Pump HP2 s manometrem, sada lepení a 2 integrované ostruhy a 1 odnímatelná hlavní ostruha (US box).

Video:

Více o SUP:

Užijte si výhod úžasné zábavy a skvělého prostředku ke zlepšení kondice a bodybuildingu v podání relativně mladého ale velmi dynamicky se rozvíjejícího sportu -  SUP (Stand Up Paddling - pádlování ve stoje) v praktické nafukovací podobě.

Kromě malého a kladného balení je velkou předností nafukovacích SUP plováků univerzálnost jejich využití. Můžete si tak během dovolené dopřát adrenalin při sjíždění příbojových vln s pádlem v ruce, závodit s kamarády na hladké vodě lokálního rybníku či jezera, zažít velkou zábavu při sjíždění peřejí či šlajsen řeky, nebo si udělat romantickou vyjížďku při západu slunce se svojí polovičkou. Nekonečnou zábavu si s SUP boardem samozřejmě užijí vaše děti.

Pádlování ve stoje vám nejen zformuje postavu a zlepší kondici, ale také umožní posílit svaly vnitřního korzetu, které jsou důležité pro správné držení těla a pomůže vám zbavit se různých  neduhů způsobených sedavým typem života. Rozvijí cit pro stabilitu, zlepšuje držení těla a motorické schopnosti.

Díky promyšlené konstrukci a tzv. Dropstitch PVC Technologii, kdy je nafukovací board uvnitř vyzpevněn statisíci vláken vedoucích od dna k palubě, které po nafouknutí vytvářejí jakousi suchou laminaci, je plovák velmi tuhý a budete tak velmi překvapeni jeho jízdními vlastnostmi.

Výhodou je také velká odolnost vůči poškození. Materiál je neskutečně odolný, rozhodně se nemusíte bát, že byste při běžném užívání plovák nějak poničili. Díky přiložené vysoce účinné pumpě je nafouknutí boardu doslova hračkou a otázkou pár minutek. Taktéž vypuštění a sbalení boardu je dílem okamžiku. Praktický obal v podobě batohu usnadňuje manipulaci a přenášení.

 » Přidat komentář »© 2011 - 2020 Surfcentrum Všechna práva vyhrazena    ||    WebDesign, e-SHOP & hosting by 1K Design! Reklamní předměty
Reklamní plachty Reklamní propisky, reklamní tužky Zboží pro domov Partneři