FANATIC   |  F2   |  TABOU   |  GAASTRA   |  MAUI SAILS   |  SIMMER   |  VANDAL   |  GAASTRA KITE   |  UNIFIBER   
Nákupní košík

Nakupni kosikCelkem 0 Ks
Cena
0 Kč
Cena 0 €
SkupinyVýrobci
Foiling
Windsurfing
Kitesurfing
SUP
Trapézy
Doplňky a příslušenství
Oblečení


Aktuálně

Stará se o vás

Pavel Šeba
SKYPE: Skype Me
Email: surfcentrum@fanatic.cz
Všeobecné informace
Počasí a webkamery
  HOME » WS Plováky
Fanatic - Gecko 133 HRS - 2016
  Akční zboží
Kód: 03681
Záruka: 24 měsíců
Výrobce: Fanatic

Naše cena: 19 900 Kč s DPH
Běžná cena: 33 900 Kč
Sleva: 14 000 Kč
Naše cena: 740 € s DPH
Běžná cena: 1 261 €
Sleva: 521 €
ks koupit
 
Odeslat odkaz známému emailem


Délka:246 cm
Šířka:78 cm
Výtlak:133 l
Váha:9.75 kg
Technologie:HRS - High Resistance Skin
Ostruha:Choco Fins Spirit C1 46cm /White; Power Box
Poutka:4
Rozsah plachet:7.5 – 9.5 m²
Kategorie:freeride

freeride board

Fanatic Gecko HRS 2016

Revoluce u klasického freeride boardu – tak by se dal nazvat projekt Sebastiana Wenzela, který vrací do hry výraz funboard.  Širší a tenčí Gecko je jedním z nejpřátelštějších freeride boardů na trhu. Surfování nikdy nebylo tak snadné jako na tomto plováku. Díky větší šířce a tenčímu tvaru vám pro skluz bude stačit méně výtlaku, což má pozitivní vliv na větrný rozsah a také na manévrovací schopnosti boardu. Gecko je velmi stabilní a vyvážené při halsách, i takový Duck jibe je tak doslova hračkou.

Perfektní distribuce výtlaku  a plochá paluba, přecházející v poměrně tenké hrany, dodává jezci dokonale stabilní a bezpečný pocit z jízdy. GECKO se při jibech krásně zařízne do vodní hladiny a vykrouží dokonale plynulý oblouk, jako na carvingových lyžích. Obrovskou předností plováku je rychlý a snadný nástup do skluzu. I ti, kdo ještě nikdy ve skluzu nejeli, se jen postaví, nastaví plachtu a budou ohromeni, jak snadné to je.

Vzhled boardu oživila nová trendy grafika. Plováky Gecko jsou tradičně dostupné hned ve 3 výrobních technologiích, od odolné HRS, přes nejprodávanější Bamboo Sandwich až po Hi-Tech konstrukci Innegra Carbon, určenou pro fajnšmekry.

Detaily:

  • Redukovaný hydrodynamický odpor díky 75° pintail zádi
  • Široká kompaktní outline pro rychlý nástup do skluzu a snadné manévry
  • Prodloužená délka a více paralelní outline u větších velikostí  (120+) pro lepší stabilitu a podporu skluzu
  • Výkonná csoop-rocker linie s vyšší přídí a menším úhlem zádi
  • Plochá paluba a tenké hrany pro ultimátní carvingové zážitky při halsách
  • Plochý panel s power V na zádi přechází do jemné konkávy směrem dopředu pro snazší nástup do skluzu a snadnou ovladatelnost

Testimonials:

Gecko LTD 112 (Windsurf UK 353 03/2016)

„…Instinktivně rychlý nástup do skluzu a zaručená spolehlivost dělají z plováku Gecko ohromující platformu pro všechny, kdo postupují k jízdě v silnějším větru a náročnějších podmínkách. Board hladce akceleruje a dosahuje výborných rychlostí, přitom se na něm vždy cítíte mimořádně bezpečně a jistě. Gecko je stabilní pod nohama, ostruha poskytuje dobrou zpětnou odezvu, takže dokonale vnímáte trakci plováku…“

Technologie - HRS:

Technolofie - HRS

Klasická technologie pro freeride plováky. Vysoce odolná kompozitní technologie, s vynikajícím poměrem pevnost / váha. Tenká a odolná vnější fólie zvyšuje pevnost plováku a chrání jej před mechanickým poškozením.

Technologie HRS, je pro svou mechanickou pevnost, dlouhodobou životnost konstrukce a v neposlední řadě zajímavou cenu, oblíbena u freeride plováků pro každodenní využití. Strategicky rozvržené a umístěné sklotextilní výztuhy zvyšují podélnou tuhost plováku.

U plováků Viper a Ripper je paluba opatřena ještě měkkou vrstvou z EVA pěny, která poskytuje jezdci dobrý grip a zejména dívky a děti ocení, že si při pádech neodřou končetiny, jako tomu často bývá u ostrého antiskluzového nášlapu.


Video:» Přidat komentář »© 2011 - 2020 Surfcentrum Všechna práva vyhrazena    ||    WebDesign, e-SHOP & hosting by 1K Design! Reklamní předměty
Reklamní plachty Reklamní propisky, reklamní tužky Zboží pro domov Partneři